Q&A: Dylan O’Brien Talks ‘Maze Runner,’ ‘Teen Wolf’ and Comic-Con Run-Ins

13. září 2014 v 9:47 | Zoe |  News

» KOPÍROVAT S MÍM ZDROJEM!

Jako co-star na MTV supernadpřirozené série Teen Wolf,Dylan O'Brien si získal spoustu fanoušků.Mladý herec se bude testovat, zda ho vlčí smečka bude následovat na bigscreen 19.září,když se hraje v Foxe adaptaci populárního YA románu! The Maze Runner.

Porovnejte Teen Wolf a The Maze Runner:
(V Teen Wolf) má postava má nejmenší množství akce na show.Je to tak trochu ze stejného režimu The Maze Runner.Obě postavy jsou bezmocné a snaží se přežít.

Jak jste si co-star Willem Poulter sedli?
Když jsme se s ním později setkali v jeho pokoji,celý cast tam vařil večeři.Od toho jsme pořáda spolu.

Nejste žádný cizinec pro Comic-Con,když si šel tento rok na panel Teen Wolf a The Maze Runner.
Bylo mi hned jasné,že to bude šílenější a nakonec to dopadlo,že jsem si myslel,že to bylo jednoduché,protože jsem se opět postavil na nohy a mluvil o obou projektech.Je to lepší než mluvit jen o jednom.Která fanouškovská základ je pro vás nejvášnivější?
Dostal jsem obrovský záblesk Maze Runner fan-base,zdá se,že se s věkem liší,které sdílejí podobné publikum.Pro mě je Maze Runner.Fanoušci podporují všechno co jsem udělal.To usnadňuje přizpůsobení knihu,která je oblíbená u dětí,protože jak jsou nadšení,že o projektu nechcete dostat kritiky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malia malia | Web | 13. září 2014 v 10:36 | Reagovat

Já se nemůžu TMR dočkat! Dylan tam bude úžasnej a mám dojem, že to nebude propadák, jak jsem ze začátku trochu čekala :D stydím se :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama