Interview for Teen.com

30. srpna 2014 v 10:22 |  News
» KOPÍROVAT S MÍM ZDROJEM!
Dylan poskytl rozhovor pro Teen.com,který jsem vám přeložila. :)

Přečetl sis prvně knížku než jsi dostal roli Thomase?
Snažil jsem to dočíst ještě než jsme začali natáčet.Zasekl jsem se uprostřed,protože jsme toho hodně změnili - všechno bylo jiné mezi filmem a knížkou a já jsem byl trošku zmatený.Ale mám v plánu přečíst si trilogii po natáčení.Bude to jednodušší.

Takže ,když sis poprvé přečetl scénář,viděl ses v roli Thomase Jseš si jistý,že chceš tuhle roli?
Ne.Nemůžu na to přestat myslet - je to legrační protože zpočátku jsem to moc nechtěl.Myslel jsem,že nejsem ten dobrý na tuhle roli.A ted jsme uprostřed natáčení,Nevěřím tomu,že jsem nebyl moc zklamaný,když mi zavolali,protože ta role bylo všechno co jsem kdy chtěl.

Thomas je docela rebel ale s dobrými záměry.Jste si podobní?
Vždycky jsem takový byl.Myslím jinak a nevadí mi to říct.A někdy to může lidi překvapit.Jsem si jistý ohledně věcí,které řeknu.Vždycky to tak bylo a to je něco primitivního u Thomase.To proto hraju tuhle roli a rozumím tomu.

Jaká je atmosféra na natáčení? Vypadá,že si to spolu užíváte.
Ano ,strašně moc.Jsem tam mezi troškou hloupý.Je to skvělé,protože není často,že si spolu hned dobře sednout.Ale já miluju být hloupý-Každý má hloupou stránku a vážnou stránku.Je to opravdu skvělé.Když začne kamera natáčet ,všichni hned začnou hrát vážně a vydávají ze sebe jen to nejlepší.Taky to chceme natočit podobné knížce a udělat skvělý film ale také si užívat.Je to opravdu super.Točíte film popořadě?
Je legrační,když jste to zrvona řekli,protože dneska je den,kdy budeme natáčet popořadě.Pro tu scénu musím být hodně špinavý a potom se ta kamera natočí,kde musím být čistý.Natáčíme popořadě.Zpočátku jsme měli otočit sekvenci a potom začalo pršet.První týden se všechno změnilo ,když jsme zrvona natáčeli.

Will má scénu,kterou jsi ještě netočil.Musel jsi čekat?
Ano.Poslední scéna ve které najde laboratoř a vědce.Gally přijede a potom zabije Chucka.Musel jsem hodně ldouho čekat než se tahle scéna dotočila.Myslel jsem,že budu čekat další týden ale jeden den jsem se podíval na hotovou ceduli (normálně se tam nekoukám) a viděl,že to byl poslední den umístění tak jsem řekl: "No,dobře.No my ještě natáčíme jeden den.*smích*

Všechny dřiny v Bloku.Myslíte si,že jste byl kvůli tomu vybrán?
Běžci.No jasně.Myslím.Jsem dobrý běžec.

Ti co čístí jsou ti,kteří nejsou dobří na něco jiného...
Na to jsem trošku citlivý.Nemohl bych vystát zvířata.Nemohl bych každý den uříznout hlavu slepici.Nemohl bych pracovat na poli.Nebyl bych ani dobrý ve stavění budov.Mohl bych běžet.

V rozhovoru jsi řekl,že nemáte slabost pro Chloe Moretz.Byl dokonce vytvořen i GIF!Máte pro ni ted slabost?
Je to legrační,protože když něco řeknete v rozhovoru tak to nikdy nezmizí.Tohle je jedna z věcí,kterou jsem se naučil.Emma Stone je skvělá.Ale ted mám slabost pro Jennifer Lawrence!Je tak super!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria♥ | ULTIMATE-ADELAIDEKANE.BLOG.CZ Victoria♥ | ULTIMATE-ADELAIDEKANE.BLOG.CZ | 30. srpna 2014 v 10:48 | Reagovat

Úplne si viem predstaviť ako sa smejú a robia kraviny na natáčaní a keď sa zapne kamera že sú úplne vážny! :D Skvelý rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama